20/6/211 -גרינטופס זכתה במכרזי רשויות בהקף 2.5 מגה

בלעדי: גרינטופס מערכות זכתה במכרזים סולאריים בשלוש רשויות בהיקף של 2.5 מגה וואט

מאת: נתי גרנץ פורסם ביום: 19 ביוני 2011

חברת גרינטופס מדווחת על 3 זכיות בתוך חודש בפרויקטים להתקנת מערכות סולאריות בעיריות גדולות בישראל. גרינטופס זכתה במכרזים בירושלים ראשל"צ ונחל שורק להתקנת מערכות סולאריות עסקיות בהספק כולל של 2.5 מגה וואט. בירושלים זכתה גרינטופס בהתקנות בסכום כולל של 15 מליון שקל. SCHOTT-SOLAR הגרמנית, תספק את הפנלים בעבור כל המערכות בשלושת הרשויות. המערכות בגודל של עד 50 קילו וואט תהיינה בבעלות מלאה של העיריות ויותקנו על גגות בתי הספר ומבני ציבור בערים במהלך החודשיים הקרובים.

מוטי אבני, מנכ"ל גרינטופס אמר כי "אני מאוד מרוצה מהעובדה שכפי שאנו מובילים את השוק הפרטי, כך גם בשוק המכרזים, יחד עם SCHOTT-SOLAR זכינו במרבית מהפרויקטים להתקנות ברשויות. רק בשבועיים האחרונים התבשרנו על זכייתנו במכרז: נחל שורק, ראשון לציון, וירושלים. אנו מחזיקים מלאי זמין בארץ של כ- 3 מגה וואט פאנלים, כך שאני צופה התקנות רבות השנה בנוסף ל- 110 מערכות מסחריות שעלינו להקים ב 3 חודשים הקרובים. עם סגירת המכסה הנוכחית, חברת גרינטופס הקימה למעלה מ- 400 מערכות מסחריות ולמעלה מ- 530 מערכות ביתיות."

לתשתיות נודע כי במכרז שהתקיים בירושלים עבור 49 מערכות סולאריות זכתה גרינטופס בהקמת 22 מערכות, בהקמת 27 המערכות האחרות זכו החברות ענבר ונקסטקום. במכרז נחל שורק זכתה גרינטופס בהקמת כל המערכות שהוצעו במכרז ואילו במכרז ראשל"צ בהיקף של 30 מערכות סולאריות זכתה גרינטופס בהקמת 10 מערכות, סולארפאוור זכתה בהקמת 10 מערכות ונקסטקום תקים 10 מערכות נוספות.

פאנל סולארי , פאנלים סולאריים

אנחנו כאן בשבילכם, כתבו אלינו עכשיו!

לפרטים ומידע נוסף חייגו אלינו עכשיו: 077-4460280 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אנחנו כאן בשבילכם, כתבו אלינו עכשיו!

לפרטים ומידע נוסף חייגו אלינו עכשיו: 077-4460280 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן