שותפים לדרך אנרגיה סולארית

שותפים לדרך אנרגיה סולארית אם התקנת קולטים סולאריים היא משהו שחשבתם עליו אבל מצאתם שהיא יקרה לכם, אולי שיתוף פעולה עם גורם מוביל בענף הוא משהו שיסייע לכם לפתח ערוץ הכנסות נוסף

מאת: דני דנן, מנכ"ל GreenTops 

שותפים לדרך אנרגיה סולארית , אם גם אתם מחפשים אפיק הכנסה נוסף לעסק שלכם, כדאי לכם לשקול להצטרף למהפכת האנרגיה הירוקה על ידי התקנת פאנלים סולאריים על גגות עסק פנויים, אם יש לכם כאלה. 

בישראל ברוכת השמש מתבקשת פריחה של אמצעים לניצול אנרגטי של השמש, שהיא מקור חינמי ורב עוצמה. מ-2008 הקימה GreenTops מעל 3,500 מערכות סולאריות מסחריות, בתקנים וסטנדרטיים מהמחמירים שיש ובעזרת צוות של מהנדסים, מתכננים וחשמלאים מומחים.

לעסקים, רשויות מקומיות או עיריות, להם גג אחד גדול או כמה גגות על שטחים גדולים, מתאפשרת הכנסה נוספת, לטווח של עשרות שנים, על ידי הקמת פאנלים פוטו וולטאים לניצול אנרגיית השמש. דווקא בשנה הקרובה, שתחייב את כולנו להיות יצירתיים כדי להבטיח לעסקינו ולעצמנו יציבות כלכלית, זו הזדמנות לנצל נדל"ן פנוי, להכנסה לנוספת ועל הדרך לעזור לקדם את מהפכת האנרגיה הירוקה.

אם גם אתם מעוניינים להקים פאנלים סולאריים והעלויות הנלוות לכך גבוהות עבורכם, אנחנו, ב- GreenTops מעוניינים להציע לכם שותפות וליצור איתנו, שותפות בהתקנת המערכות.

מה סוג השותפות? 

אתם תתנו את הגגות הפנויים של המבנים שלכם, אנחנו נממן את התקנת הפאנלים הפוטו וולטאים ואת תחזוקתם. בכסף שייכנס מהאנרגיה שתיווצר ותימכר לחברת החשמל על פי תעריפיהם, נתחלק באופן בו יוסכם בינינו. 

מה עושה אותנו השותפים האידאליים?

הקמה של מערכת סולאריות היא תהליך מורכב וארוך ואנחנו יודעים לעשות את כל שלביו בגלל הניסיון והידע שנצברו אצלנו:

  • ליווי וייעוץ – שמחייבים היכרות עמוקה עם כל ההיתרים והאישורים המתבקשים. לנו יש את זה, אנחנו עושים את זה שנים.
  • ניסיון – אנחנו מובילים את השוק בתחום הזה בפרויקטים רחבי היקף ועם מגוון לקוחות, במגזר הפרטי ובמגזר הציבורי. 
  • איתנות פיננסית – GreenTops היא יצרנית חשמל פרטית בעלת מערכות רבות, וככזו בעלת גב כלכלי רחב ומבוסס. 

מה היתרונות עבורכם (וגם עבורנו) בשותפות כזו?

אתם חוסכים את עלויות ההתקנה, שיתבצעו על ידי אנשי המקצוע המובילים שלנו, שהם מהטובים בארץ. ההכנסות שייכנסו מחברת החשמל, יתחלקו בינינו, כפי שיוסכם מראש, ואתם תזכו להכנסה קבועה למשך 25 שנים לפחות.

אתם מקבלים שותפות עסקית, שאינה משבשת את שגרת העיסוק שלכם, ותשתית שמאחוריה טכנולוגיה של קבלן רשום להקמת מערכות ברשם הקבלנים 191א, עם ותק של שנים רבות, שעומד בתקנים המחמירים ביותר שיש, לאורך עשרות שנים. 

האיתנות הפיננסית שעומדת ל-GreenTops, היכולת לספק תחזוקה קבועה, הניסיון, הוותק והמוצרים מהאיכותיים בשוק, יתנו לכם ראש שקט לשנים רבות, זאת לצד ההידיעה שגם אתם תרמתם לסביבה ירוקה יותר, מבלי להקריב או לוותר על דבר בעסקי הליבה שלכם. שותפים לדרך אנרגיה סולארית

פאנל סולארי , פאנלים סולאריים

אנחנו כאן בשבילכם, כתבו אלינו עכשיו!

לפרטים ומידע נוסף חייגו אלינו עכשיו: 077-4460280 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אנחנו כאן בשבילכם, כתבו אלינו עכשיו!

לפרטים ומידע נוסף חייגו אלינו עכשיו: 077-4460280 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן