עסקים – אל תפספסו את ההזדמנות לייצר כסף מהגג שלכם

 

 

בתחילת יוני מסתיים חלון ההזדמנויות המאפשר לעסקים רבים לייצר אנרגיה סולארית בתעריף האטרקטיבי של 45 אגורות לקוט"ש

דווקא עכשיו, כשעסקים רבים חווים מכה כלכלית קשה מנשוא, רבים מהם מפספסים או מתעלמים  מהזדמנות כלכלית נדירה המאפשרת להם לייצר לעצמם הכנסה בטוחה ל- 25 השנים הקרובות.

השבועות האחרונים היו קשים מאוד כמעט לכל העסקים בארץ ובעולם. מגפת הקורונה הובילה לעצירה כמעט מוחלטת של הפעילות העסקית, וכתוצאה הסבה הפסדים כבדים לעסקים רבים, כאשר חלקם מתמודדים עם הצורך לצמצם פעילות, או אף שוקלים לסגור את פעילותם לחלוטין.

דווקא בסיטואציה הנוכחית, והצפי לעוד חודשים קשים רבים, חשוב לא להתעלם מהזדמנות יוצאת דופן המאפשרת לעסקים רבים לייצר לעצמם הכנסה קבועה ולהרוויח כסף מהגג שלהם. במה מדובר? מדינת ישראל, במטרה לעודד ייצור אנרגיה באמצעים חלופיים, פרסמה במהלך 2018 באמצעות רשות החשמל אסדרה לייצור אנרגיה סולארית על גגות מסחריים בגודל של עד 3,000 מטר, בתעריף של 45 אגורות לקוט"ש. מדובר בתעריף מאוד אטרקטיבי שסביר להניח שלא יחזור על עצמו באסדרות הבאות.

בסוף 2019 רשות החשמל הסכימה להשאיר את התעריף האטרקטיבי עד תחילת 1.6.2020,  כתמריץ לחברות גדולות עם שטח המתאים למערכות סולאריות. אסדרה זו הוארכה במטרה לסייע למדינת ישראל לעמוד ביעדיה השאפתניים בתחום האנרגיה המתחדשת, יעדים אותם היא עדיין רחוקה מלממש, ולעודד עסקים להירתם למאמציה אלו בין השאר על ידי אימוץ השימוש במקורות ליצירת אנרגיה סולארית.

במסגרת אסדרה זו, עסקים להם גגות גדולים, כמו גם עיריות ורשויות מקומיות, יכולים לנצל את הגגות שלהם ליצירת חשמל באמצעות התקנת קולטים סולאריים על הגג, ולזכות בהכנסה של 45 אגורות לכל קילוואט שהם מייצרים ממערכת סולארית מסחרית. עבור מי שמצטרף עכשיו לאסדרה, בתעריף הזה, מתחייבת המדינה לשמור אותו קבוע למשך 25 שנה – גם אם תהיה אסדרה נוספת בעתיד והמחיר ירד. יש לזכור כי בכל העולם, וכמובן שגם בישראל, התעריפים נמצאים במגמת ירידה מתמשכת, וסביר להניח כי האסדרות הבאות כבר יקבעו מחיר נמוך ב-10% ואף יותר.

מי שמעוניינים להצטרף לאסדרה הנוכחית זקוקים לשטחי גג של 1,000 מ"ר לכל הפחות – שטחים אשר נמצאים בבעלות של חברות לא מעטות ברחבי הארץ, עיריות ורשויות מקומיות. אבל לא רק. לפני שרצים קדימה חשוב לבחור את השותף הנכון להקמת המערכת הסולארית. הקמה של מערכת סולארית מסחרית דורשת שימוש בתאים פוטו-וולטאיים איכותיים אשר מפיקים אנרגיית חשמל באופן מיטבי תוך התחשבות בסביבה. מערכות סולאריות איכותיות צפויות להחזיק מעמד 30 שנה לכל הפחות, גם בתנאי מזג אוויר קשים, מה שמבטיח לחברות שיקימו מערכת סולארית מסחרית שנים רבות של הפקת רווח מייצור סולארי.

בנוסף, תהליך ההקמה של מערכת סולארית בקנה מידה מסחרי דורש שיתוף פעולה בין אנשי צוות המתמחים בנושא, לרבות חשמלאים ומהנדסים המודעים לתקנות ולחוקים של רשות החשמל וחברת החשמל.

GreenTops, קבלן רשום להקמת מערכות ברשם הקבלנים 191א, פעילה בתחום כבר למעלה מעשור ומעניקה שירותים מתקדמים בתחום האנרגיה הסולארית. המערכות שהיא מקימה מנצלות בצורה היעילה ביותר את האנרגיה הסולארית בישראל, והותקנו בקרב אלפי לקוחות מסחריים. תוך שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, רכיבים איכותיים, וצוות מקצועי בעל ניסיון  GreenTops יוצרת מערכות סולאריות בעלות יכולת התפוקה הגבוהה ביותר בישראל.

המגמה הירוקה תמשיך לצבור תאוצה בארץ וברחבי העולם. חבל לפספס את ההזדמנות הנוכחית להצטרף אליה, ובתנאים אטרקטיביים, בעיקר בנקודת הזמן המשברית הזו. זו הזדמנות לשפר את איכות החיים של כולנו – וגם לייצר לעסק שלך הכנסה בטוחה לאורך זמן.

פאנל סולארי , פאנלים סולאריים

אנחנו כאן בשבילכם, כתבו אלינו עכשיו!

לפרטים ומידע נוסף חייגו אלינו עכשיו: 077-4460280 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אנחנו כאן בשבילכם, כתבו אלינו עכשיו!

לפרטים ומידע נוסף חייגו אלינו עכשיו: 077-4460280 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן