מערכת סולארית מסחרית

מערכת סולארית מסחרית – זרם של הכנסות קבועות למשך 25 שנה

 

מערכות סולאריות מסחריות עלו לכותרות פעמים רבות בשנים האחרונות ולא בכדי – המערכות הייחודיות האלו מאפשרות לחסוך בחשמל ממקורות מתכלים ואף להניב תמורה עבור אלו שמקימים מערכת סולארית מסחרית בשטחם. עם זרם הכנסות קבוע למשך 25 שנה, חברות מסחריות עם גגות סולאריים עתידות רק להרוויח מהמערכות המתקדמות הללו שעושות מהפיכה בישראל.

מערכות סולאריות מסחריות בעולם ובישראל

פאנלים סולאריים קיימים כבר עשרות שנים על גגות של בתים בכל רחבי הארץ והעולם. הפאנלים הייחודיים הללו קולטים את אנרגיית השמש וממירים אותה לאנרגיה חשמלית המשמשת את רוב האוכלוסייה לצרכים אישיים, ובעיקר לחימום של דודי מים.

הודות להתפתחות של הטכנולוגיה הסולארית בעשרים השנים האחרונות, אותם פאנלים סולאריים ביתיים גדלו לפאנלים המשמשים לכיסוי של גגות עם שטחים נרחבים, כלומר גגות מסחריים. כיום ניתן להתקין מערכות לייצור אנרגיה מהשמש על מבנים חקלאיים, מבני תעשייה, בתי קירור, מחסנים ועוד, ועסקים רבים משקיעים בגגות מסחריים מפני שהתועלת שלהם עולה פי כמה על עלות ההתקנה שלהם.

גגות סולאריים מסחריים כאמצעי להכנסה משמעותית

המשאבים המתכלים בעולם כשמם כן הם – מתכלים; בעוד שבמשך מאות שנים האנושות הסתמכה על אנרגיה המופקת מנפט ופחם, כיום יש מעבר לאנרגיה ירוקה המנצלת משאבים שאינם מתכלים – בייחוד אנרגיית השמש. כדי לעודד עסקים בכל רחבי הארץ להקים גגות מסחריים ומערכות סולאריות מסחריות, חברת החשמל קבעה כי חברות הזוכות במכרזי גגות תוכלנה לייצר ולצרוך חשמל עם תעריף מובטח ל-25 שנה. פירוש הדבר הוא שבעלי גגות מסחריים יוכלו להפיק אנרגיה סולארית לשימוש עצמי ולמכור את יתרת החשמל שהם מפיקים, מה שמניב הכנסה משמעותית, בייחוד עם תעריך מובטח ליותר משני עשורים.

התקנה של מערכת סולארית מסחרית כיום מתאפשרת הודות לטכנולוגיה של תאים פוטו-וולטאיים אשר קולטים את אנרגיית השמש והופכים אותה לאנרגיה חשמלית זמינה. חברת גרינטופס, אשר זכתה במכרז מספר 1 של חברת החשמל להקמת פאנלים סולאריים מתמחה בהקמת גגות סולאריים מסחריים בהספק של עד KWP100. הגגות הללו מאפשרים לנצל שטחים של גגות שאינם נמצאים בשימוש בדרך כלל כאמצעי להפקת אנרגיה זמינה ואמצעי להכנסה פאסיבית משמעותית – עד מאות אלפי שקלים בשנה.

המפתח לאנרגיה זמינה בניצול מיטבי

לקוחותיה של חברת גרינטופס נהנים לא רק מגגות סולאריים מסחריים בטכנולוגיה מתקדמת וברמה הגבוהה ביותר, אלא גם מהגישה המקצועית של החברה לחוזים; חברת גרינטופס עובדת בשיטת Turnkey Project: על פי חוזים מהסוג הזה, גרינטופס אחראית לתכנון, הקמה, ותחזוקה של המערכות שהיא מתכננת, ולאחר הקמה של מערכות סולאריות מסחריות, הבעלות עוברת באופן מלא לחברות שהגג שייך להן.

גגות סולאריים מסחריים משמשים גם לחיזוק התדמית הירוקה של ארגונים שונים, ואין ספק שארגונים עם מודעות גבוהה לשמירה על איכות הסביבה ממוצבים גבוה יותר לעומת ארגונים שטרם הצטרפו למגמה החשובה הזו.

הודות ליתרונות של מערכות סולאריות מסחריות, חברות וארגונים רבים בוחרים לשתף פעולה עם גרינטופס כדי לשמור על הסביבה וליהנות מהכנסה פאסיבית מהמערכות המתקדמות בעולם.

אנחנו כאן בשבילכם, כתבו אלינו עכשיו!

לפרטים ומידע נוסף חייגו אלינו עכשיו: 072-3952029 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן