מערכת סולארית ביתית

מערכת סולארית ביתית

הצרפו לשירותי Solar Total Care וקבלו מתנה!

מערכת ינשוף מיקרו+ מתקדמת לחסכון בחשבון החשמל בבית ובעסק, למתחייבים מראש לשלוש שנות שירות.

ניצול השמש בה התברכנו בישראל מאפשרת התקנת מערכת סולארית ביתית. את מערכות אלו ניתן להתקין על גג של בית פרטי, שטוח או רעפים, ששטחו לפחות 40 מ"ר.

שירות הניטור, הבקרה והתחזוקה האיכותי והאמין בישראל מבית GreenTops מותאם לכל סוגי המערכות הסולאריות, ללא תלות במתקין או ביצרן.

מערכת ניטור ובקרה 24/7 – מבוססת אלגוריתם מתוחכם

מאתרת תקלות וחריגות בייצור מכל סיבה שהיא, מתריעה בזמן אמת על כל תקלה או הפרעה במערכת, ומונעת פגיעה משמעותית ברווחים.

תמיכה טכנית לפתרון תקלות באופן מידי, מקצועי ויעיל

כ-70% מהתקלות ניתנות לפתרון באמצעות שיחה טלפונית, אשר תחסוך לך זמן יקר והוצאות מיותרות.

ביקור חשמלאי באתר המערכת בכל תקלה המצריכה הגעה לשטח

 

מיקסום ביצועי המערכת שלך

הוכח כי המערכות הסולאריות של חברת GreenTops הן בעלות התפוקה הגבוהה ביותר בארץ. אנו מספקים שירות ייחודי המבצע אבחון ובדיקה מעמיקים של המערכת, במטרה למקסם את ביצועיה ובכך להגדיל משמעותית את הרווחים השנתיים שלך.

לפרטים והצטרפות לשירות התקשרו: 072-3952029

מערכת סולארית ביתית יש לוודא כי מצויים בידך האישורים הנדרשים:

 • טופס 4
 • חיבור חשמל ביתי תקין
 • צילום הגשה + היתר בניה
 • נסח טאבו או הוכחת בעלות [לדוגמא, אישור מנהל מקרקעי ישראל]
 • גג רעפים – ניתן להתקין מערכת סולארית על גג רעפים הפונה לכיוון דרום. זוהי האופציה בעלת התפוקה המיטבית אשר מצמצמת את שטח ההתקנה הנדרש וזאת תוך ניצול ממד זווית הגג. ניתן לחשב ירידת תפוקה יחסית בעזרת טבלאות דינאמיות (יש צורך בחשבון Gmail כדי לצפות בטבלה).
 • גג שטוח – ההתקנה תתבצע על קונסטרוקציה שתבנה לצורך הטיית הפאנלים לזווית אופטימאלית.

איך זה עובד?

אנו מלווים את הלקוח בכל אחד מהשלבים ודואגים לביצועם:

 • קבלת היתרים מתאימים להקמת מערכת סולארית.
 • תכנון ההתקנה וביצועה: GreenTops מבצעת את ההתקנה באופן האופטימאלי בהתחשב בתנאי הגג והשטח, וזאת ע"י צוות מקצועי ומיומן המלווה את ההתקנה בכל שלביה. בשלבי התכנון אנו עושים סימולציות רבות המאפשרות לנו להתקין את המערכת באופן המיטבי, תוך שימוש בכלים מוכחים לסימולציית הצללות וחישובי תפוקה.

היום יש מגוון אסדרות כך שכל גג וכל סוג צרכן יכול ליהנות מהתקנת מערכת סולארית. רשות החשמל בהחלטה מיום 22.3.2018, הקצתה מכסה של 300 מגה וואט למתקנים פוטו-וולטאיים קטנים בגודל של מעל 15 קוו"ט ועד 100 קוו"ט או 200 קוו"ט בתעריף של 0.45 ₪.

למידע על מתקנים פוטו-וולטאי עד גודל של 100 קוו"ט ו 200 קוו"ט.

 

GreenTops זכתה במכרז להקמת מתקנים פוטו-וולטאיים גדולים במסגרת הליך תחרותי לקביעת תעריף לייצור חשמל בטכנולוגיה פוטו-וולטאית למתקני גגות מס' 1 של רשות החשמל בתעריף 0.2333 ₪ צמוד למדד.

צריכת החשמל הביתית והתשלום עליה מתבצע לפי שעון הצריכה. חשוב לדעת כי לא קיימת תלות בין יכולת הצריכה לבין ייצור החשמל, משק הבית ממשיך לתפקד כרגיל ובאופן שאינו משתבש בכל מקרה, גם בימים גשומים וחורפיים.

 • ההתקנה אינה מצריכה תחזוקה שוטפת (למעט ניקיון הגג אחת למס' שבועות). מערכות סולאריות נמצאות בשימוש מעל 50 שנה. GreenTops מבצעת את התקנותיה תוך שימוש בפנלים סולאריים מתוצרת גרמניה העמידים בכל מזג אויר, אשר משך חייהם כ- 25-30 שנה.
מערכת סולארית ביתית

מימון

 • לקוח המעוניין להתקין מערכת סולארית יכול לפנות לסניף הבנק בו מצוי חשבונו ולהסתייע באפשרויות המימון הניתנות בבנקים לטובת הקמת מערכות סולאריות.

ביטוח

 • ביטוח נותן הגנה לרוכש המערכת מפני פגעי מזג אויר, גניבה, שריפה, אובדן הכנסות עתידיות כתוצאה מפגיעה במערכת ופגיעה בנפש או ברכוש של צד ג' כתוצאה מתקלה במערכת.

ייצור חשמל נקי תוך ייצור הכנסה כספית למשך 20 שנה לפחות