מערכת סולארית ביתית עד 15kW

חוזה לקוח מול חברת החשמל

הצרפו לשירותי Solar Total Care וקבלו מתנה!

מערכת ינשוף מיקרו+ מתקדמת לחסכון בחשבון החשמל בבית ובעסק.
למתחייבים מראש לשלוש שנות שירות

ניצול השמש בה התברכנו בישראל מאפשרת התקנת מערכת סולארית ביתית.  מתקינה מערכות ביתיות, ההתקנה אפשרית על גג של בית פרטי, שטוח או רעפים, ששטחו לפחות 40 מ"ר.

שירות הניטור, הבקרה והתחזוקה האיכותי והאמין בישראל מבית גרינטופס
מותאם לכל סוגי המערכות הסולאריות, ללא תלות במתקין או ביצרן

מערכת ניטור ובקרה 24/7 – מבוססת אלגוריתם מתוחכם
מאתרת תקלות וחריגות מייצור תפוקה מכל סיבה שהיא, מתריעה בזמן אמת על כל תקלה או הפרעה במערכת – חוסכת לך פגיעה משמעותית ברווחים

תמיכה טכנית לפתרון תקלות מיידי מקצועי ויעיל
כ-70% מהתקלות ניתנות לפתרון באמצעות שיחה טלפונית בלבד, אשר תחסוך לך זמן יקר והוצעות מיותרות

ביקור חשמלאי באתר המערכת בכל תקלה המצריכה הגעה לשטח

מיקסום ושיפור ביצועי המערכת שלך
מוכח כי המערכות הסולאריות של חברת גרינטופס הן בעלות התפוקה הגבוהה ביותר בארץ. אנו מספקים שירות ייחודי המבצע אבחון ובדיקה מעמיקים של המערכת, במטרה למקסם את ביצועיה ובכך להגדיל משמעותית את הרווחים השנתיים שלך.

לפרטים והצטרפות לשירות התקשרו: 077-4490280

יש לוודא כי מצויים בידך האישורים הנדרשים:
• טופס 4
• חיבור חשמל ביתי תקין
• צילום הגשה + היתר בניה
• נסח טאבו או הוכחת בעלות [אישור מנהל מקרקעי ישראל לדוגמא]

מערכת ביתית מוגדרת כמערכת בעלת הספק של עד 15KWP. המערכות הנפוצות ביותר הן בגודל 4KWP משום שהן פוטרות דיווח על ההכנסה מייצור החשמל עד לסכום של 18000 ₪ בשנה.  המכסה הארצית למערכות ביתיות היא ללא הגבלה עד דצמבר 2011 לפי תעריף של ₪1.67 לקוט"ש.
• מערכות סולאריות נמצאות בשימוש מעל 50 שנה. חברתנו  מבצעת את התקנותיה תוך שימוש בפנלים סולאריים גרמניים אמינים העמידים בכל מזג אויר. משך חייהם כ- 25-30 שנה.
גג רעפים – ניתן להתקין על גג רעפים הפונה לכיוון דרום, מבחינת נצילות זוהי האופציה בעלת התפוקה המיטבית אשר מצמצמת את שטח ההתקנה הנדרש משום שהגג פונה לדרום וזאת תוך ניצול מימד זוית הגג. ניתן לחשב ירידת תפוקה יחסית בעזרת טבלאות דינאמיות (דרוש חשבון גוגל כדי לצפות בטבלה)
גג שטוח – ההתקנה תתבצע על קונסטרוקציה שתבנה לצורך הטיית הפאנלים לזווית אופטימאלית.

איך זה עובד
אנו מלווים את הלקוח בכל אחד מהשלבים ודואגת לביצועם:
• קבלת היתרים מתאימים להקמת מערכת סולארית.
• תכנון ההתקנה וביצועה – חברת  מבצעת את ההתקנה באופן האופטימאלי בהתחשב בתנאי הגג והשטח וע"י צוות מקצועי ומיומן המלווה את ההתקנה בכל שלביה. בשלבי התכנון עושים סימולציות רבות להתקנת המערכת באופן המיטבי בשימוש כלים מוכחים לסימולציית הצללות וחישובי תפוקה, לדוגמה אחת ההדמיות שנעשו עבור לקוח פרטי, כאשר גג השכן יוצר צל אחרי הצהריים בחורף.
אחריות ותיאומים טכניים מול חברת חשמל עד לחיבור המערכת. חברת חשמל, משלמת עבור ייצור החשמל של המערכת בהתאם לקריאת שעון הייצור המותקן בנוסף לשעון הצריכה. תעריף לכל 1 קוט"ש חשמל מיוצר עומד היום על 2.04 ₪ עד לסיום המכסה של 15 מגה. לאחר מכן בהתאם להמשך ההסדרה שפורסמה ביולי 2010, אושרה מכסה בלתי מוגבלת למתקנים פרטיים בתעריף של 1.67 ₪.
• במקביל, נמשכת צריכת החשמל הביתית והתשלום עליה מתבצע לפי שעון הצריכה. דוגמא לחשבון חשמל של מערכת ביתית
• חשוב לדעת כי לא קיימת תלות בין יכולת הצריכה לבין ייצור החשמל, משק הבית ממשיך לתפקד כרגיל ובאופן שאינו משתבש בכל מקרה, גם בימים גשומים וחורפיים.
• ההתקנה אינה מצריכה תחזוקה שוטפת (למעט ניקיון הגג אחת למס' שבועות).
מימון
• לקוח המעוניין להתקין מערכת סולארית יכול לפנות לסניף הבנק בו מצוי חשבונו ולהסתייע באפשרויות המימון הניתנות בבנקים לטובת הקמת מערכות סולאריות.
ביטוח
• ביטוח נותן הגנה לרוכש המערכת מפני פגעי מזג אויר, גניבה, שריפה, אובדן הכנסות עתידיות כתוצאה מפגיעה במערכת ופגיעה בנפש או ברכוש של צד ג' כתוצאה מתקלה במערכת.
ייצור חשמל נקי  תוך ייצור הכנסה כספית למשך עשרים שנה לפחות