מערכות סולאריות עסקיות

מערכות סולאריות עסקיות

מערכות סולאריות עסקיות מהוות את חוד החנית בכל הנוגע לייצור של אנרגיה ירוקה לניצול מיידי. בעלי מבנים עסקיים ברחבי הארץ יכולים להשתמש בגגות שלהם להתקנת מערכות סולאריות עסקיות, שיכולות לחסוך עבורם כסף רב, ואף להניב תשואה לאורך שנים – ללא השקעה של משאבים רבים.

 

מה היא מערכת סולארית עסקית?

 

מערכת סולארית היא מערכת המבוססת על קליטה של אנרגיית השמש, ממנה יש בשפע בישראל, והמרה שלה לאנרגיה חשמלית.
מערכות מסוג זה מותקנות על שטחים של בתי עסק כמו קניונים, מפעלים, בנייני משרדים ועוד, להם יש גגות היכולים לייצר כמות בינונית עד גבוהה של אנרגיה חשמלית. הגודל של מערכות סולאריות עסקיות משתנה בהתאם לשטח של הגגות עליהם הן מותקנות. באופן ישיר, תעריפי החשמל של מערכות סולאריות מסחריות משתנים גם הם.

 

הקפדה על כל שלבי התהליך

הקמת מערכות סולאריות עסקיות מצריכה תכנון מוקפד, ושימוש בכלים ובמערכות מתקדמות אשר עומדים בתקנים ישראליים ועולמיים. חברת GreenTops, קבלן סולארי רשום 191 א ברשם הקבלנים, מתמחה בתכנון, הרכבה, וליווי של בתי עסק המעוניינים להקים מערכות סולאריות על גגותיהם. החברה מתמחה בהקמת מערכות סולאריות עסקיות בהספק הנע בין KWP100 ועד 10 MW, המתוכננות, מוקמות ומלוות על ידי צוות של מומחים בתחום. מאז הקמתה בשנת 2008, הקימה GreenTops מאות מערכות סולאריות מסחריות העומדות בתקנים המחמירים ביותר והמאפשרות ניצול מקסימלי של אנרגיית השמש.

הליווי של GreenTops לא מסתכם בשלב ההקמה – כל בית עסק מקבל ליווי צמוד הכולל מענה לכל שאלה, תיקון תקלות באופן מידי, ושירותי תחזוקה קבועים. באמצעות מערכות סולאריות מהסוג הזה, בתי עסק יכולים להרוויח כסף על ידי מכירת החשמל הסולארי לחברת החשמל. התשלום יכול להתבצע בשני מסלולים לפי בחירתכם, ולפי הצרכים וגודל המערכת הסולארית המוקמת על גג בית העסק שלכם:

תעריף קבוע: כל קוט"ש המיוצר על ידי פנלים סולאריים עסקיים ולא נצרך ישירות על ידי בית העסק עובר לחברת החשמל. חברת החשמל משלמת את התעריף על החשמל שהיא מקבלת מבית העסק בהתאם לסכום שהיא קבעה מראש.

 

תעריף החשמל: כל קוט"ש אשר מיוצר על ידי פנלים סולאריים עסקיים ונצרך באופן ישיר מהמערכת אינו משולם לחברת החשמל. פירוש הדבר הוא שמערכות מהסוג הזה חוסכות בחשמל, ובתי העסק לא צריכים לשלם על חשמל שהם מייצרים בעצמם.

ליצירת קשר איתנו 

מערכות סולאריות מסחריות | מערכת סולארית

אנחנו כאן בשבילכם, כתבו אלינו עכשיו!

לפרטים ומידע נוסף חייגו אלינו עכשיו: 077-4460280 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן