מערכות סולאריות עסקיות

מערכות סולאריות עסקיות מהוות את חוד החנית בכל הנוגע לייצור של אנרגיה ירוקה לניצול מיידי. בעלי מבנים עסקיים ברחבי הארץ יכולים להשתמש בגגות שלהם בתור מערכות סולאריות עסקיות שיכולות לא רק לחסוך כסף רב, אלא גם להניב להם תשואה לאורך שנים. חשמל סולארי המיוצר על ידי מערכות סולאריות עסקיות מהווה הזדמנות להצטרף למהפכה הירוקה, ולהרוויח תשואה ללא השקעה של משאבים רבים.

מה זו מערכת סולארית עסקית?

מערכת סולארית עסקית זו מערכת המבוססת על קליטה של אנרגיית השמש והמרה שלה לאנרגיה חשמלית. מערכות מסוג זה מותקנות על שטחים של בתי עסק, כמו קניונים, מפעלים, בנייני משרדים ועוד, שיש להם גג שיכול לייצר כמות בינונית עד גבוהה של אנרגיה חשמלית. הגודל של גגות סולאריים עסקיים משתנה בהתאם לשטח של הגגות עליהם מקימים את המערכות הללו. באופן ישיר, תעריפי החשמל של מערכות סולאריות מסחריות משתנים גם הם, והמערכות הללו מהוות דרך יעילה לנצל את אנרגיית החשמל שנמצאת בישראל בשפע.

הקמת מערכות סולאריות עסקיות באופן מקצועי

הקמת גגות סולאריים עסקיים מצריכים תכנון מוקפד, ושימוש בכלים ומערכות מתקדמות אשר עומדות בתקנים ישראליים ועולמיים. חברת גרינטופס מתמחה בתכנון, הרכבה, וליווי של בתי עסק אשר מעוניינים להקים פנלים סולאריים על גגות בתי העסק שלהם. החברה מתמחה בהקמת גגות סולאריים עסקיים בהספק של מ KWP100 עד 10  MWאשר מתוכננים, מוקמים ומלווים על ידי צוות של מומחים בתחום. מאז הקמתה בשנת 2008, חברת גרינטופס הקימה מאות מערכות סולאריות מסחריות העומדות בתקנים המחמירים ביותר ומאפשרות לבצע ניצול מקסימלי של אנרגיית השמש מעל בתי עסק שיש להם גגות סולאריים. לאחר הקמת הגגות הללו, כל בית עסק מקבל ליווי צמוד הכולל מענה לכל שאלה, תיקון תקלות באופן מידי, ושירותי תחזוקה קבועים. באמצעות מערכות סולאריות מהסוג הזה, בתי עסק יכולים להרוויח כסף על ידי מכירת החשמל הסולרי לחברת החשמל. התשלום יכול להתבצע בשני מסלולים לפי בחירתכם, ולפי הצרכים וגודל המערכת הסולארית המוקמת על גג בית העסק שלכם:

תעריף קבוע – כל קוט"ש אשר מיוצר על ידי פנלים סולאריים עסקיים ולא נצרך ישירות על ידי בית העסק עובר לחברת החשמל. בתורה, חברת החשמל משלמת את התעריף על
החשמל שהיא קיבלה בהתאם לסכום שהיא קבעה מראש.

תעריף החשמל – כל קוט"ש אשר מיוצר על ידי פנלים סולאריים עסקיים ונצרך באופן ישיר מהמערכת אינו משולם לחברת החשמל. פירוש הדבר הוא שגגות מהסוג הזה חוסכים
בחשמל ובתי העסק לא צריכים לשלם על חשמל שהם מייצרים בעצמם.

 

גרינטופס הינה קבלן סולארי רשום 191 א ברשם הקבלנים המחוייב על פי חוק.

אנחנו כאן בשבילכם, כתבו אלינו עכשיו!

לפרטים ומידע נוסף חייגו אלינו עכשיו: 072-3952029 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן