מערכות סולאריות ביתיות

מערכות סולאריות ביתיות

מערכות סולאריות ביתיות הופכות לפופולריות ככל שעוברות השנים, ובעלי בתים פרטיים יכולים ליהנות מגגות סולאריים שיכולים להניב להם רווחים וגם להכניס להם כסף. התקנה מקצועית של מערכת סולארית ביתית יכולה להכניס אתכם למהפכה הירוקה, היא תאפשר לכם לייצר את החשמל שאתם זקוקים לו באמצעות טכנולוגיה מתקדמת של פנלים סולאריים הזמינה לכם בחברת גרינטופס.

מה זו מערכת סולארית ביתית?

גגות סולאריים ביתיים כוללים פנלים ייחודיים אשר קולטים את אנרגיית השמש וממירים אותה לאנרגיית חשמל. מערכות סולאריות ביתיות מייצרות חשמל בהספק של עד KWP15 בתעריף של 0.48 אגורות המאפשרות לחסוך כסף רב; הסיבה לכך היא שמערכות עם ההספק הזה מזכות בעלי בתים בפטור דיווח על ההכנסה מייצור חשמל עד לסכום של 24,000 ₪ בשנה.

התקנה של פנלים סולאריים ביתיים צריכה להתבצע על גגות המבנה וכאלו הפונים לכיוון הנכון (כיוון דרום). מלבד בדיקת ההתאמה של גגות להתקנת מערכות סולאריות ביתיות, חשוב לתכנן גג סולארי ביתי באופן מקצועי ומדויק – פעולה שצריכה להתבצע על ידי מומחים בלבד.

כיום יש פטור מניהול ספרים, פטור מהוצאת היתר מהועדה המקומית, ופטור ממס הכנסה ולכן הביצוע מהיר יותר מבעבר וכולל את חברת חשמל ודיווח לוועדה המקומית בלבד, כמו בחוק הפרגולות.

בחברת גרינטופס, המתמחה בהקמת גגות סולאריים עסקיים, תוכלו ליהנות משירות התקנת גגות סולאריים ביתיים לפי הצרכים שלכם. צוות של מהנדסים ונותני שירות מקצועיים ובעלי ניסיון ילווה אתכם בכל צעד ויסייע לכם בכל שלב – החל משלב התכנון ועד לשלב התיאומים מול חברת החשמל – גרינטופס תהיה לצדכם בכל צעד. לאחר שהמערכת הסולארית שלכם תוקם ותחובר לחברת החשמל, תוכלו לייצר חשמל עבור הצרכים הביתיים שלכם ואפילו למכור אותו בתעריף של 0.48₪ עבור כל קילוואט שתייצרו.

כאשר יהיה לכם גג סולארי ביתי משלכם, התחזוקה שלו תהיה מינימלית, ותוכלו לנצל את הגג כדי לייצר חשמל לצריכה או מכירה. כדי להבטיח שאתם, בני ביתכם, וביתכם הפרטי מוגנים, מומלץ לרכוש ביטוח עבור הגג הסולארי שלכם עוד בשלבי הקמתו.

אנחנו כאן בשבילכם, כתבו אלינו עכשיו!

לפרטים ומידע נוסף חייגו אלינו עכשיו: 072-3952029 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן