מערכות סולאריות ביתיות

 

 

 

 

מערכות סולאריות ביתיות

מערכות סולאריות ביתיות הופכות לפופולריות יותר ויותר, עם ההבנה כי גם בעלי בתים פרטיים יכולים ליהנות מגגות סולאריים שיכולים להניב להם רווחים. מערכת סולארית ביתית יכולה לאפשר לכם לקחת חלק במהפכה הירוקה, ולייצר את החשמל שאתם זקוקים לו באמצעות טכנולוגיה מתקדמת של פנלים סולאריים, בה אנחנו ב-GreenTops מתמחים.

מה היא מערכת סולארית ביתית?

גגות סולאריים ביתיים כוללים פנלים ייחודיים אשר קולטים את אנרגיית השמש וממירים אותה לאנרגיית חשמל. מערכות סולאריות מייצרות חשמל בהספק של עד KWP15 ומאפשרות לבעליהן לחסוך כסף רב: מערכות אלו מאפשרות לייצר חשמל עבור הצרכים הביתיים ואף למכור אותו בתעריף של 0.48₪ עבור כל קילוואט אותו הן מייצרות.

מערכות עם הספק זה מזכות את בעליהן בפטור מדיווח על ההכנסה הנוצרת מייצור חשמל עד לסכום של 24,000 שקל בשנה. בנוסף, כיום יש פטור מניהול ספרים ופטור מהוצאת היתר מהוועדה המקומית. פטורים אלו מאפשרים ביצוע מהיר יותר מבעבר.

התקנה של פנלים סולאריים ביתיים צריכה להתבצע על גגות המבנה וכאלו הפונים לכיוון הנכון (כיוון דרום). מלבד בדיקת ההתאמה של הגגות המיועדים להתקנת מערכות סולאריות ביתיות, חשוב לתכנן גג סולארי ביתי באופן מקצועי ומדויק – פעולה שצריכה להתבצע על ידי מומחים בלבד.

בחברת GreenTops, המתמחה בהקמת גגות סולאריים עסקיים, תוכלו ליהנות משירות התקנת גגות סולאריים ביתיים לפי הצרכים שלכם. צוות של מהנדסים ונותני שירות מקצועיים ובעלי ניסיון ילווה אתכם בכל צעד ויסייע לכם בכל שלב – החל משלב התכנון ועד לשלב התיאומים מול חברת החשמל.

כאשר יהיה לכם גג סולארי ביתי משלכם, התחזוקה שלו תהיה מינימלית, ותוכלו לנצל אותו כדי לייצר חשמל לצריכה או מכירה. כדי להבטיח שאתם, בני ביתכם, וביתכם הפרטי מוגנים, מומלץ לרכוש ביטוח עבור הגג הסולארי שלכם עוד בשלבי הקמתו

מערכות סולאריות ביתיות
מערכות סולאריות ביתיות

אנחנו כאן בשבילכם, כתבו אלינו עכשיו!

לפרטים ומידע נוסף חייגו אלינו עכשיו: 077-4460280 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן