מכרזי גגות

מכרזי גגות

מכרזי גגות

כחלק מהמאמצים להצטרף למגמה הירוקה העולמית, מדינת ישראל וחברת החשמל מציעים תמריצים לחברות אשר יקימו גגות סולאריים בשטחם. 

גגות סולאריים מסחריים יכולים לשנות לטובה את הרגלי ייצור החשמל וצריכת החשמל בישראל. כדי להקים גגות שייצרו חשמל למכירה, יש לזכות תחילה במכרזי הגגות של חברת החשמל. החברות/מתקנים שיזכו במכרזים הללו יוכלו לצרוך ולמכור את החשמל אותו הם מייצרים על הגגות הסולאריים שלהם בתעריף מובטח ל-25 שנה.

חברות ומתקנים המועמדים להקמת מתקן פוטו-וולטאי בינוני צריכים לעמוד בתקנים שנקבעו בחוק. בנוסף, זוכי מכרזי גגות יצטרכו לקבל אישורים כדי להקים מערכות סולאריות מסחריות.

הצפי הוא כי בתוך 3 שנים יוקמו מתקנים פוטו-וולטאיים אשר יספקו כ-1,700 מגה-ואט חשמל לצרכן הישראלי. כדי להגיע ליעד הזה, יפורסמו מכרזי גגות בערים וברשויות מקומיות, שניתן יהיה להשתתף בהם. 

שותף לדרך

אם אתם שוקלים לקחת חלק במכרזי גגות, חשוב שתיכנסו לתהליך עם חברה מקצועית לצדכם, המתמחה בהקמת גגות סולאריים, כמו חברת GreenTops.

מאז שנת 2008, חברת GreenTops הקימה למעלה מ-2,000 מערכות סולאריות מסחריות העומדות בתקנים המחמירים ביותר. כיום, GreenTops מייצרת מערכות סולאריות עם יכולת התפוקה הגדולה ביותר בישראל בעזרת צוות מומחים הכולל חשמלאים, מהנדסים ומתכננים.

GreenTops, חברה המורשה כקבלן סולארי מוסמך 191 א לפי חוק הקבלני החשמל במדינת ישראל, תלווה אתכם בכל שלב בתהליך המכרז, ותייעץ לכם כיצד תוכלו ליצור מערכות סולאריות מסחריות עם תפוקה גבוהה ותשואה שנתית מירבית. לאחר קבלת המכרז, ניתן יהיה להתחיל בתהליך ההתקנה של גגות סולאריים שיאפשר לכם ליהנות מטכנולוגיה חדשנית לייצור חשמל, ויניב לכם תמורה כספית למשך שני העשורים הבאים לפחות.

פאנל סולארי , פאנלים סולאריים