חשמל סולארי

חשמל סולארי הוצאות החשמל רק עולות, אם בבתים פרטיים או במפעלים ובתי עסק ולכן, רבים עוברים לשימוש עם מערכות סולאריות לחיסכון בצריכת האנרגיה ולסביבה ירוקה יותר.ישנן חברות רבות, אשר מספקות מערכות סולאריות על הגג, באמצעות פאנלים שהם קולטי שמש אשר מזכירים מאוד את הפאנלים של דודי השמש. למעשה, פאנלים סולאריים, הנם לוחות שתפקידם לנצל את השמש והם מושתתים על השיטה הפוטו וולטית לייצור של אנרגיה חשמלית טבעית.

למעשה, הפאנלים הסולאריים עשויים מסיליקון והם מחווטים בחיווטים מיוחדים שהפאנלים מיוצרים במדינות כמו גרמניה וסין ועליהם להיות בעלי תו תקן גרמני, על מנת שיהיו חזקים ואיכותיים וכן, הם אמורים להחזיק כ-30 שנה. בפאנלים עצמם, קיים שדה חשמלי אשר מותקן באמצעות החיווטים, כאשר אלה יוצרים שדה חשמלי.

צריכת אנרגיה חשמלית טבעית- תופסת תאוצה

כולנו שומעים על מושגים כגון: "איכות הסביבה", "אנרגיה ירוקה" "אנרגיה טבעית" ועוד. זו הסיבה כי מפעלים רבים, בתי עסק, חוות רבות וכן, בתים פרטיים ובנייני מגורים חדשים, משתמשים באנרגיה סולארית. ישנן מערכות סולאריות המתאימות לצריכה ביתית, אך ישנן מערכות סולאריות חשמליות, אשר מתאימות לצריכה רבה יותר של אנרגיה. מפעלים וארגונים שכבר הם בעלי ניסיון רב בתחום, כבר הגיעו למסקנה כי הגיה לניצול מרבי, יצדיק את ההשקעה במערכות סולאריות ותישא את התשואה המובטחת. למעשה, ניתן ליצור כסף מהשמש שנמצאת עבורנו בחינם, במיוחד במדינה חמה ושטופת שמש כמו ישראל.גם בעלי בתים פרטיים מביעים חשש לא אחת, כאשר הם סבורים, כי התקנת פאנלים סולאריים הינה השקעה שעשויה לא להחזיר את עצמה. מחקר שנעשה, מגלה כי רוכשי בתים חדשים, מעוניינים בפאנלים סולאריים כחלק מהרכוש ולכ הם אפילו מוכנים לשלם יותר עבור בתים, שכבר מותקנות בהם מערכת סולארית. למעשה, אם נראה מדינות כמו ארה"ב אשר שם המתקנים הסולאריים העלו את ערך הנדל"ן הנרכש בממוצע של-14,000 דולר לנכס, כאשר ניתן לתרגם זאת ל-3.78 דולר, עבור כל וואט של חשמל. בארה"ב קיימות תכניות מימון בשיתוף עם הבנקים, כשאר אלה מסייעים לבעלי הבתים להתקין מערכות סולאריות.
התשואה מהקמת מערכת סולארית
החוכמה והיתרונות הרבים של התקנת  מערכות אנרגיה סולארית גרמו לפופולריות רבה, בשל העובדה כי ניתן לקבל תשואה נאה מלבד החיסכון הרב בהוצאות על אנרגית חשמל.  למשל נתן לייצר תשואה בשיעור של 10%-14% בממוצע לאורך השנים. אם ע"י "מונה נטו" כאשר מקטינים את הוצאות החשמל. ניתן לבצע מול רשות החשמל הסדרה תעריפית וזאת בהתאם להסדר הרלוונטי. יש להקפיד על תהליך נכון ומדויק שיבטיח את היעילות של המערכת הסולארית לאורך עשרות שנים.

יש לציין, כי תהליך הקמתן של מערכות סולאריות כולל כמה שלבים חשובים, כאשר לכל שלב קיימת השפעה מכרעת על הצלחתו של הפרויקט והשגת התשואות המקסימאליות ממערכות סולאריות בהמשך. השלבים בתהליך הקמת מערכת סולארית הם:

  • בחירת קבלן הקמה
  • בחירת ייעוץ טכני
  • החלטה של גורם ממן
  • קבלת היתרי בניה
  • רישום למכסה מול חברת החשמל
  • הקמה וחיבור
  • תחזוקה שוטפת של המערכת הסולארית

הקטנת הוצאות על חשבון החשמל ותזרים הכנסות קבוע

מחירי החשמל יישארו גבוהים ובכך ניתן יהיה להקטין את חשבון החשמל למי שמעוניין להתקין מערכת סולארית שמייצרת אנרגיה ירוקה. מדובר למעשה בעסקה מאוד משתלמת שעל פיה חברת החשמל מתחייבת  לרכוש את כל החשמל אשר תייצר המערכת במשך 20 שנה. סדרה זו, מתאימה למי שמעוניין ליצור הכנסות בתעריף קבוע שלא יהיה מושפע ממחירי החשמל, כי אם מביצועיה של המערכת הסולארית. יש לבדוק את ההסדר שבתוקף בזמן הבדיקות הכדאיות ולבחור בהסדר המתאים לכל לקוח המעוניין בהתקנתה של  מערכת סולארית ביתית,  או מערכת סולארית מסחרית. כאשר מדובר על מערכת סולארית ביתית, המערכת תזכה את חשבון החשמל המיוצר, בשעות שבהן אין צריכת חשמל.

כאשר מזמינים מערכת המייצרת חשמל ירוק אנרגיה סולארית, יש לוודא כי החברה שמתקינה את המערכת, דואגת גם לתיקונים ותחזוקה שוטפת של המערכת, כך שתמיד יהיה לכם למי לפנות בעת תקלה או כאשר יש צורך בתחזוקה.

 מערכת סולארית ביתית –  זה כבר לא חלום רחוק

מערכת סולארית ביתית אינה בגדר של חלום רחוק. היום כמעט כל אחד יכול להתקין מערכת סולארית ולייצר חשמל בדרך ירוקה אשר שומרת על איכות הסביבה. כל מי שיש ברשותו בית פרטי, כאשר יש בו גג עם שטח די מתאים וחיבור קבוע לחברת החשמל, יוכל בהחלט לבצע את התקנתה של המערכת. החשמל הירוק, המגיע מאנרגיית השמש, אינו מזהם את הסביבה, כמו מיצירת חשמל באמצעות מזות. יש לוודא, כי ישנה אחריות למערכת אנרגיה סולארית, כאשר האחריות ניתנת למשך 10 שנים. ההפעלה הינה זולה וזמינה וללא משאב מוגבל. היום העלויות הן הרבה יותר זולות להתקנת מערכת סולארית, מאלה שהיו בעבר.

ניתן להזדכות בחברת החשמל ולחסוך גם בעלויות. במידה והייצור של החשמל עולה על הצריכה שלנו, ניתן יהיה למכור אותו לחברת החשמל ולהזדכות על חודשים שבייצור של החשמל היה נמוך יותר.

 החברה המובילה בייצור והתקנת מתקני מערכות סולאריות

אחת החברות המובילות בתחום מערכות סולאריות הן למגזר העסקי והן לפרטי הינה  חברת Green Tops מעניקה למעלה מ-11 שנים שירותים מתקדמים בתחום האנרגיה הסולארית למגוון לקוחותיה, אם מלקוחות פרטיים ועד ללקוחות מסחריים, אשר זקוקים לאספקת אנרגיה גדולה ורציפה. מערכות סולאריות אשר הוקמו ע"י גרינטופס, מנצלות באופן היעיל ביותר את האנרגיה הסולארית בשטח שיראל. הצוות של החברה, מבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר.צוות החברה, מתכנן מערכות סולאריות מסחריות ולמגזר הפרטי, כשאר הרכיבים הם איכותיים. החברה הינה קבלן רשום ברשם הקבלנים רישיון 191 א'. החברה מתעדכנת בכל הטכנולוגיות החדשניות ביותר בנושא האנרגיה הסולארית. החברה, נחשבת לחלוצה בתחומה.

 

בשל הקמת מערכות סולאריות כה רבות, חברת גרין טופס, הפכה ליצרנית החשמל הפרטית הגדולה בישראל, כאשר החברה מעניקה את הביטחון המרבי ללקוחותיה כחברה חזקה, אשר מספקת שירותי חשמל חסכוניים.

פאנל סולארי , פאנלים סולאריים

אנחנו כאן בשבילכם, כתבו אלינו עכשיו!

לפרטים ומידע נוסף חייגו אלינו עכשיו: 077-4460280 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אנחנו כאן בשבילכם, כתבו אלינו עכשיו!

לפרטים ומידע נוסף חייגו אלינו עכשיו: 077-4460280 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן