המוצרים

בקרי EasyIO

מערכות ניהול ושליטה במבנים וציוד קצה עם יכולת התממשקות מצוינת לכל סוגי הפלטפורמות הקיימות. בנוסף ליתרון העצום בשילובה ברשת האינטרנט, ניתן לשלוט במערכות בעזרת טלפונים חכמים או מחשבים בהתאם לצרכי הלקוח.

מערכות ניטור ינשוף

2SaveEnergy האנגלית וחברת גרינטופס אנרגיה (נציג רשמי בישראל) מציגות את הינשוף, מערכת ניטור אנרגיה עשירה באפשרויות עם יכולת אגירת נתונים, הצגת צריכה רגעית, יומית, שבועית וחודשית, הצגת גרפים עם ממשק לטלפון חכם ומחשב וכל זאת בעזרת מכשיר אלחוטי פשוט להתקנה במחיר תחרותי.

מערכות ניטור פנורמיק פאוור

פנורמיק פאוור וגרינטופס אנרגיה מציגות בישראל - מערכת ה- P3E לניטור אנרגיה ברמת המעגל/המכשיר הבודד לחיסכון בעלויות אנרגיה, עלויות תחזוקה ותפעול אופרטיבי אופטימלי. מערכת ה- P3E מביאה את השקיפות והקלות לתחום השימוש באנרגיה, כעת חיסכון באנרגיה הוא רק עניין של החלטה.

רב מודד / אוגר נתונים / שרת אינטרנט

גרינטופס אנרגיה מביאה לתחום החשמל כלי פשוט, זול ונוח למדידות קבועות או זמניות - אפילו ללא צורך בחיבור לאינטרנט, פשוט למדוד - כי מה שלא נמדד לא מנוהל. ניתן גם להיכנס ולהתרשם מהמערכת המותקנת במשרדנו.

כניסה לפורטל energyportal.co.il

גרינטופס אנרגיה מביאה את יכולות הניהול החכם שקיימות בעסקים גדולים אל תחום העסקים הקטנים.

חיישני זובלין

חברת זובלין אלקטרו היא חברה שוויצרית המתמחה בתכנון וייצור גלאי נוכחות ותנועה משנת 1986. החברה מחזיקה מגוון פטנטים ומוצרים באיכות בלתי מתפשרת שפותחו במיוחד עבור חיסכון באנרגיה. לכל מוצרי החברה 3 שנים אחריות וטכנולוגיה מהמתקדמות בעולם הגלאים.

GreenTops | מערכות סולאריות מסחריות

מערכות ניטור רציף לביצועי צ'ילרים COP

בגרינטופס אנרגיה פיתחנו מערכת לניטור צ'ילרים ומשאבות חום באופן רציף, כולל חישוב COP, צריכות חשמל של המערכת ותתי מערכות (מדחסים, משאבות), טמפ. חוץ ואופציה למדידות נוספות. ניתן להוריד את דף המוצר בקישור כאן.