גרינטופס אנרגיה

גרינטופס אנרגיה

גרינטופס אנרגיה היא חטיבת הייעול האנרגטי של חברת גרינטופס, כמו אחותנו גרינטופס מערכות סולאריות אנו שואפים להוביל את תחום הייעול האנרגטי במדינת ישראל.

GreenTops
לאתר הרשמי של גרינטופס אנרגיה בישראל לחצו כאן

ייעול אנרגטי הינו צו השעה, בחברת גרינטופס בנינו מודל עסקי בו הלקוח נהנה מהנחה במחירי האנרגיה מהיום הראשון, אנחנו מקבלים תשואה על כספינו , המדינה מרוויחה מהורדת צריכת האנרגיה והסביבה נהנית מהורדת הזיהום הנלווה לכך – כולם יוצאים נשכרים – אפילו תושבי המדינה.

גרינטופס אנרגיה עובדת בתחום הייעול האנרגטי בשני מודלים עיקריים:

  1. מודל ה ESCO – גרינטופס בוחנת, מתכננת, ממנת ומבצעת את פרויקט הייעול ומקבלת החזרים ותשלום אחזקה מתוך החיסכון בלבד במשך השנים שלאחר הפרויקט. הציוד שנרכש והותקן אצל הלקוח יועבר לידיו לאחר גמר החוזה –הלקוח לא מוציא אגורה מכיסו ואף נהנהמהחסכון והאחזקה כבר מהחודש הראשון שכן חלק מהחסכון עובר ישירות ללקוח.
  2. מודל קבלני – הלקוח משלם עבור התקנת הציוד ומקבל ציוד ושירות.

חברת גרינטופס שרכשה לעצמה שם מצוין באיכות המוצר והשירות בתחום הסולארי במאות פרויקטים ברחבי הארץ  , מעמידה לרשות הלקוח את אותם הצוותים לתפעול ושירות מערכותיו תחום הייעול האנרגטי.

תפיסת הייעול האנרגטי של גרינטופס היא "אחריות כוללת" , גרינטופס מרכזת פתרונות ייעול וניהול אנרגטי כפרויקטי TURNKEY   הלקוח מקבל שירות וציוד איכותיים ומובילים בשוק.

מאחר ותחום הייעול האנרגטי הינו תחום מולטי דיסיפלנרי ודורש מיומנויות רבות ,  עבור כל פרויקט  גרינטופס מביאה את הפתרון האיכותי ביותר עם ראיה רחבה והתחשבות בגורמים רבים – לשם כך יצרנו מודל בו בכל תחום בחרנו לעבוד עם החברות המובילות באיכות ובשירות כקבלני משנה.

לאחר סיום ההתקנה, הלקוח נהנה משירות ואחזקה לאורך כל תקופת החוזה בטלפון אחד – מוקד השירות של גרינטופס, אנו נדאג שאיש השירות יגיע בזמן ולמקום המתאים.

חברת גרינטופס קשורה במאות חוזי שירות לתקופות של עד 20 שנה, אנו מאמינים כי בתחום האנרגיה הלקוח רוכש איכות ושירות , לכן אנו דואגים שאיכות המוצר תהיה טובה אך לא פחות מכך השירות יהיה מקצועי אמין וזמין.

בתחום החשמל הסולארי גרינטופס לא רק מתקינה מערכות אלא גם משקיעה ומשתתפת בחלק מהפרויקטים אותם היא מבצעת –  אסטרטגיה עסקית זו מאפשרת לגרינטופס  את היכולת הכלכלית היציבה לספק תמיכה ושירות למשך 20 השנים הבאות – אנחנו נהיה שם שהלקוח יצטרך אותנו.