גרינטופס אנרגיה

גרינטופס אנרגיה

GreenTops אנרגיה היא חטיבת הייעול האנרגטי של חברת GreenTops. כמו החברה האם, ב-GreenTops אנרגיה אנו שואפים להוביל את תחום הייעול האנרגטי במדינת ישראל.

GreenTops
לאתר הרשמי של גרינטופס אנרגיה בישראל לחצו כאן
גרינטופס אנריה

 GreenTops אנרגיה

ייעול אנרגטי הינו צו השעה. ב- GreenTops בנינו מודל עסקי בו כולם יוצאים נשכרים – הלקוח נהנה מהנחה במחירי האנרגיה מהיום הראשון, אנחנו מקבלים תשואה על כספנו, המדינה מרוויחה מהירידה בצריכת האנרגיה והסביבה נהנית מצמצום הזיהום הנלווה לכך. 

GreenTops אנרגיה עובדת בתחום הייעול האנרגטי בשני מודלים עיקריים:

  1. מודל ESCO – GreenTops בוחנת, מתכננת, מממנת ומבצעת את פרויקט הייעול ומקבלת החזרים ותשלום אחזקה מתוך החיסכון בלבד במשך השנים שלאחר הפרויקט. הציוד שנרכש והותקן אצל הלקוח יועבר לידיו לאחר גמר החוזה. כך, הלקוח לא מוציא אגורה מכיסו ואף נהנה מהחיסכון ומשירות האחזקה כבר מהחודש הראשון, שכן חלק מהחיסכון עובר ישירות ללקוח.
  2. מודל קבלני – הלקוח משלם עבור התקנת הציוד ומקבל ציוד ושירות.

GreenTops, שרכשה לעצמה שם מצוין באיכות המוצר והשירות בתחום הסולארי במאות פרויקטים ברחבי הארץ, מעמידה לרשות הלקוח את אותם הצוותים לתפעול ושירות מערכותיו בתחום הייעול האנרגטי.

תפיסת הייעול האנרגטי של GreenTops היא "אחריות כוללת" – החברה מרכזת פתרונות ייעול וניהול אנרגטי כפרויקטי TURNKEY, והלקוח מקבל שירות וציוד איכותיים המובילים בשוק.

מאחר ותחום הייעול האנרגטי הינו תחום מולטי דיסיפלנרי הדורש מיומנויות רבות, עבור כל פרויקט GreenTops מביאה את הפתרון האיכותי ביותר עם ראייה רחבה והתחשבות בגורמים רבים. לשם כך יצרנו מודל בו בכל תחום בחרנו לעבוד עם החברות המובילות באיכות ובשירות כקבלני משנה.

לאחר סיום ההתקנה, הלקוח נהנה משירות ואחזקה לאורך כל תקופת החוזה ולליווי צמוד של מוקד השירות שלנו. בטלפון אחד – אנו נדאג שאיש השירות יגיע בזמן ולמקום המתאים.

חברת GreenTops קשורה במאות חוזי שירות לתקופות של עד 20 שנה. אנו מאמינים כי בתחום האנרגיה הלקוח רוכש איכות ושירות ולכן אנו דואגים שאיכות המוצר תהיה טובה אך לא פחות מכך – שהשירות יהיה מקצועי אמין וזמין.

בתחום החשמל הסולארי GreenTops לא רק מתקינה מערכות אלא גם משקיעה ומשתתפת בחלק מהפרויקטים אותם היא מבצעת. אסטרטגיה עסקית זו מספקת לנו בסיס כלכלי יציב המאפשר לנו לספק תמיכה ושירות למשך 20 השנים הבאות – אנחנו נהיה שם שהלקוח יצטרך אותנו.

למעבר לאתר GreenTops Energy לחצו כאן>>